O nas

Firma INWEMER od 1992 roku oferuje szereg wspierających usług dla firm i instytucji na terenie całego kraju. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz potencjał, niezbędny dla właściwej realizacji oferowanych przez nas usług. Cieszymy się zaufaniem wielu klientów, do których należą instytucje państwowe, korporacje sieciowe, a także indywidualne przedsiębiorstwa z całej Polski. Sukcesywnie rosnące portfolio klientów stanowi najlepsze odzwierciedlenie naszych możliwości i jakości wykonywanych usług.

Czym się zajmujemy?

 • Dbamy o należyte utrzymanie czystości w miejscach pracy kontrahentów
 • Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną nieruchomości
 • Oferujemy szereg dodatkowych usług, odpowiadających aktualnym potrzebom działów administracyjnych naszych klientów.

Nasze oferty są spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Powierzając grupie INWEMER kompleksową obsługę swojej firmy, mogą się Państwo skupić na czynnościach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem i rozwojem prowadzonej działalności.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu satysfakcji ze współpracy z naszą firmą. Wszystkim klientom oferujemy zindywidualizowaną obsługę, dostosowaną do specyfiki ich działalności, przy zachowaniu jednolitego standardu usług. Wysoki poziom usług to efekt zaangażowania i stałej pracy oraz doskonalenia stosowanych rozwiązań.

Od 1992 roku wspieramy pracę firm, korporacji i instytucji z całej Polski. Dbamy o czystość i stan techniczny nieruchomości. Staramy się dopasowywać naszą ofertę do potrzeb klientów, dlatego wprowadziliśmy szereg usług dodatkowych, które odpowiadają szczególnym potrzebom klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować kompleksowe usługi współpracującym z nami firmom.

Co robimy?

 • Dbamy o czystość, ład i porządek w miejscach pracy klientów
 • Zapewniamy kompletną obsługę instalacji oraz urządzeń znajdujących się w budynkach
 • Jesteśmy otwarci na udzielanie rozszerzonych usług zależnie od potrzeb klientów.

Proponowane przez nas usługi są dopasowane do potrzeb klientów. Podejmując współpracę z nami zapewniamy całościową obsługę  dzięki czemu mogą się Państwo skupić na swoich czynnościach
nie myśląc o problemach.

Naszym głównym celem jest zapewnienie zadowolenia ze współpracy z nami. Każdego  klienta traktujemy indywidualnie dopasowując usługi podporządkowane od rodzaju potrzeb. Zapewniamy taki sam poziom usług bez względu na rodzaj działalności naszych klientów. Świadczymy usługi na wysokim poziomie dzięki ciągłemu zaangażowaniu oraz polepszaniu udzielanych usług.

Firma INWEMER w liczbach:

 • INWEMER to zespół ponad  7000 osób, wykwalifikowanych i przygotowanych do pracy.
 • INWEMER obsługuje 6500 zróżnicowanych obiektów klientów na terenie całego kraju.
 • Bogate, różnorodne portfolio ponad 750 kontrahentów to motywacja do ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy, w celu dostarczania wysokiej jakości usług.
 • INWEMER utrzymuje czystość wewnątrz budynków w całej Polsce na łącznej powierzchni ok. 4 400 000 m² oraz na zewnątrz budynków na łącznej powierzchni  1 100 000 m².
 • Dbamy o właściwy stan techniczny ponad 5000 placówek klientów na terenie całego kraju.