Mikroregion Białostocki

Witamy na stronie Mikroregionu Białostockiego, będącego częścią Regionu Północnego firmy INWEMER. Pozostałe Mikroregiony Regionu Północnego to: Mikroregion Gdański, Bydgoski, Olsztyński, Szczeciński, Zielonogórski i Poznański.

Obszar działania Mikroregionu Białostockiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Białegostoku, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

INFOLINIA
801 148 989
infolinia@inwemer.pl
centrum obłsugi zgłoszeń

Mikroregion Białostocki
15-443 Białystok 
ul. J. Piłsudskiego 11/2

Kierownik: +48 509 939 434
e-mail: bialystok@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Aktualności z regionu

INWEMER Diamentem Forbesa 2019.

więcej

INWEMER Gazelą Biznesu 2018.

więcej

Zapewniamy ład i porządek w obiektach PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.

W ramach kolejnych, wygranych postępowań przetargowych i zawartych umów o udzielenie zamówień publicznych, firma INWEMER od 21 września b.r. świadczy usługi sprzątania oraz utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także utrzymania zieleni na rzecz PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Usługami objęty jest Region Pomorski (w ramach części 17 i 18 postępowania) i miasta: Bydgoszcz, Toruń,…

więcej
USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU