USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Znajdź swój Region

Struktura organizacyjna - utrzymanie czystości

W strukturach usług utrzymania czystości znajdują się cztery Regiony: Centralny, Wschodni, Północny i Południowy oraz 17 podlegających im Mikroregionów, zapewniających sprawne wdrożenie i przebieg powierzanych nam usług, a także komfortową komunikację z naszą firmą. Podział na Regiony i Mikroregiony jest następujący:

Region Centralny: Mikroregion Łódzki

Region Wschodni: Mikroregion Warszawski, Mikroregion Radomski i Mikroregion Lubelski

Region Północny: Mikroregion Gdański, Mikroregion Bydgoski, Mikroregion Poznański, Mikroregion Szczeciński, Mikroregion Zielonogórski, Mikroregion Olsztyński i Mikroregion Białostocki

Region Południowy: Mikroregion Piotrkowski, Mikroregion Radomszczański, Mikroregion Katowicki, Mikroregion Krakowski, Mikroregion Kielecki i Mikroregion Wrocławski.

Szczegółowe informacje oraz m. in. dane teleadresowe do poszczególnych Mikroregionów znajdą Państwo na stronach Mikroregionów, na które można wejść, klikając powyżej lub na odpowiednie miasta na mapie Polski, znajdującej się na stronie głównej.

Każdy nasz pracownik sprzątający może również zapoznać się z podziałem struktury firmy i znaleźć swój Region, pobierając plik: "Wykaz miast w Regionach".

Dane kontaktowe do siedziby oraz Działów: Handlowego, Personalnego i Księgowości znajdą Państwo tutaj.

Struktura organizacyjna - techniczna obsługa nieruchomości

W ramach technicznej obsługi nieruchomości zostały wydzielone dwa współpracujące ze sobą Piony, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów: Pion Obsługi Obiektów Sieciowych oraz Pion Obsługi Obiektów Stacjonarnych. 

W strukturach obsługi technicznej nieruchomości znajduje się 6 Regionów: Region Północno-Zachodni, Region Południowo - Wschodni, Region Centralno - Południowy, Region Północno - Wschodni, Region Centralno - Zachodni i Region Centralno - Wschodni. 

Dane kontaktowe do siedziby oraz Działów: Handlowego, Personalnego i Księgowości znajdą Państwo tutaj.