W ZACHODNIOPOMORSKIM SPRZĄTAMY 350 OBIEKTÓW
I DBAMY O STAN TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI

NASZA OFERTA - UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI W CAŁEJ POLSCE

Witamy na stronie Mikroregionu Szczecińskiego, będącego częścią Regionu Północnego firmy INWEMER. Pozostałe Mikroregiony Regionu Północnego to: Mikroregion Gdański, Bydgoski, Olsztyński, Białostocki, Zielonogórski i Poznański.

Obszar działania Mikroregionu Szczecińskiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Szczecina, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

INFOLINIA
801 148 989
infolinia@inwemer.pl
centrum obłsugi zgłoszeń

Mikroregion Szczeciński
70-631 Szczecin
ul. Heyki 2/27
e-mail: szczecin@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

Aktualności z regionu

INWEMER laureatem konkursu Medal Polskiej Przedsiębiorczości

więcej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej INWEMER za 2018 rok.

więcej

INWEMER Diamentem Forbesa 2019.

więcej
USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU