INWEMER W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

USŁUGI SPRZĄTANIA I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI W RADOMSKU I OKOLICACH

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług firmy INWEMER.

W województwie łódzkim obsługujemy nieruchomości naszych klientów różnych branż: dbamy o czystość i należyty stan techniczny 1150 obiektów.

Witamy na stronie Mikroregionu Radomszczańskiego, będącego częścią Regionu Południowego firmy INWEMER. Pozostałe Mikroregiony Regionu Południowego to: Mikroregion Katowicki, Piotrkowski, Wrocławski, Krakowski i Kielecki.

Obszar działania Mikroregionu Radomszczańskiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Radomska, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

Wybierając naszą firmę INWEMER w Radomsku, zyskujesz pewność, że sprzątanie firmowych przestrzeni zostanie wykonane z dbałością o każdy detal. Nasze blisko 30-letnie doświadczenie pozwala nam na realizację zadań na najwyższym poziomie, zapewniając komfort i higienę w miejscu pracy. Stawiamy na wysoki profesjonalizm wykonywanych przez nas usług i z należytą starannością dbamy o porządek w miejscu pracy lub przestrzeni, w której najczęściej przebywasz.

Profesjonalne usługi sprzątania i technicznej obsługi nieruchomości dla biznesu i instytucji

Zajmujemy się utrzymaniem czystości oraz technicznej obsługi nieruchomości w różnorodnych obiektach, od biur po zakłady produkcyjne czy obiekty handlowe, usługowe. Nasze usługi ponad 30 lat temu rozwijaliśmy właśnie na tym terenie, jako pionierzy outsourcingu przejmowaliśmy od firm obszar utrzymania czystości. Radomsko, to miasto w którym powstał jeden z naszych pierwszych oddziałów. Teraz sprzątanie to nasza specjalność, którą realizujemy niezależnie od wielkości i skomplikowania przestrzeni, budynku, czy terenu.

Realizując nasze usługi technicznej obsługi nieruchomości podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Świadczymy usługi również dla klientów sieciowych: banków, towarzystw ubezpieczeniowych, sklepów. W firmie INWEMER rozumiemy, że każdy obiekt ma swoje subiektywne wymagania, dlatego dostosowujemy nasze usługi do specyfiki każdego zlecenia. Wybierając nasze usługi sprzątania i technicznej obsługi nieruchomości, wybierasz doświadczonego partnera, który zna i rozumie Twoje potrzeby.

Mikroregion Radomszczański
97-500 Radomsko
ul. Kolejowa 2
tel.: +48 508 017 958; +48 508 297 267
e-mail: radomsko@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

Aktualności z regionu

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU