W RADOMSKU I OKOLICACH SPRZĄTAMY
360 OBIEKTÓW
I DBAMY O STAN TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI

Mikroregion Radomszczański - utrzymanie czystości i techniczna obsługa nieruchomości

Witamy na stronie Mikroregionu Radomszczańskiego, będącego częścią Regionu Południowego firmy INWEMER. Pozostałe Mikroregiony Regionu Południowego to: Mikroregion Katowicki, Piotrkowski, Wrocławski, Krakowski i Kielecki.

Obszar działania Mikroregionu Radomszczańskiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Radomska, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

Mikroregion Radomszczański
97-500 Radomsko
ul. Kolejowa 2
tel.: +48 508 017 958; +48 508 297 267
e-mail: radomsko@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU