W ŁÓDZKIM SPRZĄTAMY 620 OBIEKTÓW
I DBAMY O STAN TECHNICZNY 530 NIERUCHOMOŚCI

Mikroregion łódzki - utrzymanie czystości i techniczna obsługa nieruchomości

Witamy na stronie Mikroregionu Łódzkiego, będącego częścią Regionu Centralnego firmy INWEMER. Znajdziecie tu Państwo dane teleadresowe do biura Mikroregionu Łódzkiego; zapraszamy także do zapoznania się z aktualnościami Regionu Centralnego.

Obszar działania Mikroregionu Łódzkiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Łodzi, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

 

Mikroregion Łódzki 
90-562 Łódź
ul. Łąkowa 3/5K
tel.: +48 42 637 40 52
e-mail: lodz@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

 
USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU