W ŁÓDZKIM SPRZĄTAMY 620 OBIEKTÓW
I DBAMY O STAN TECHNICZNY 530 NIERUCHOMOŚCI

NASZA OFERTA - UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI W CAŁEJ POLSCE

Witamy na stronie Mikroregionu Łódzkiego, będącego częścią Regionu Centralnego firmy INWEMER. Znajdziecie tu Państwo dane teleadresowe do biura Mikroregionu Łódzkiego; zapraszamy także do zapoznania się z aktualnościami Regionu Centralnego.

Obszar działania Mikroregionu Łódzkiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Łodzi, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

 
INFOLINIA
801 148 989
infolinia@inwemer.pl
centrum obłsugi zgłoszeń

Mikroregion Łódzki 
90-562 Łódź
ul. Łąkowa 3/5K
tel.: +48 42 637 40 52
e-mail: lodz@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

 

Aktualności z regionu

INWEMER laureatem konkursu Medal Polskiej Przedsiębiorczości

więcej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej INWEMER za 2018 rok.

więcej

Nowe kontrakty INWEMER od kwietnia 2019.

Dbamy o utrzymanie czystości i zapewniamy techniczną obsługę nieruchomości na rzecz klientów instytucjonalnych, do których dołączyli od kwietnia: Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia - Delegatura w Płocku oraz PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Biuro Obsługi Klienta w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, którym zapewniamy obsługę porządkowo - czystościową, a także PGE Obrót …

więcej
USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU