INWEMER W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM

USŁUGI SPRZĄTANIA I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI W BYDGOSZCZY I OKOLICACH

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług firmy INWEMER.

W województwie kujawsko-pomorskim obsługujemy nieruchomości naszych klientów różnych branż: dbamy o czystość i należyty stan techniczny 420 obiektów.

Obszar działania Mikroregionu Bydgoskiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Bydgoszczy, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych.

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

Jeśli poszukujesz firmy sprzątającej lub zajmującej się techniczną obsługą nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach, która zajmie się utrzymaniem czystości oraz sprawności technicznej wyposażenia i instalacji w Twoim biurze, placówce handlowej, usługowej czy medycznej lub innym obiekcie komercyjnym, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy INWEMER.

Kompleksowe usługi dla biznesu w Bydgoszczy

Nasza firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem w Bydgoszczy i okolicach, oferując czystość biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, handlowo-usługowych, medycznych oraz zakładów produkcyjnych i magazynów. Niezależnie od skali i charakteru biznesu, zapewniamy wysokie standardy i dbałość o szczegóły.

Realizując usługi sprzątania skupiamy się na zapewnieniu maksymalnej higieny i komfortu. Nasz zespół jest wykwalifikowany i doświadczony, stosujemy sprawdzone techniki oraz bezpieczne środki czystości. Czujemy się odpowiedzialni za estetykę i higienę pomieszczeń biznesowych, licząc się z tym, jak wielki wpływ mają one na komfort pracy i wizerunek firmy. Bez względu na to, czy poszukujesz wyłącznie usług utrzymania czystości biur lub sprzątania innego charakteru powierzchni, czy też technicznej obsługi nieruchomości, jesteśmy gotowi świadczyć usługi na miarę Twoich potrzeb. Świadczymy kompleksowe usługi z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać INWEMER w Bydgoszczy?

Zarządzanie czystością i utrzymaniem porządku wewnątrz obiektów oraz na terenach zewnętrznych, jak również techniczna obsługa nieruchomości może być wielkim wyzwaniem dla małych firm na rynku. Nasza firma działa od ponad 25 lat i zatrudnia ponad 6000 osób - personelu sprzątającego i wykwalifikowanych techników. Dlatego warto powierzyć te zadania specjalistom, czyli naszej firmie INWEMER. Dzięki naszemu wsparciu utrzymanie czystości i porządku oraz techniczna sprawność instalacji i wyposażenia budynków staje się tematem łatwym do zarządzania. Skorzystaj z naszych rozwiązań i przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść Ci współpraca z INWEMER w Bydgoszczy i okolicach.

Mikroregion Bydgoski
85-087 Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 95
tel.: +48 52 524 37 87
e-mail: 
bydgoski@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

Aktualności z regionu

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU