Aktualności

Za nami Gala Finałowa XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021, która odbyła się w czwartek, 7 października, w Zamku Królewskim w Warszawie. Kapituła Konkursu spośród laureatów etapu regionalnego wyłoniła finalistów - zwycięzców tegorocznej edycji Lodołamaczy.

więcej

Nasza firma nie od dziś, zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i ludzkiej życzliwości, współpracuje i wspiera lokalne społeczności oraz organizacje, w tym fundacje, szkoły, przedszkola, w tym Przedszkole Miejskie nr 56 w Łodzi, które obdarowaliśmy paczkami ze słodyczami dla przedszkolaków. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wywołać uśmiechy i radość na twarzach dzieci:-)

więcej

Jest nam miło poinformować, że firma INWEMER systematycznie powiększa portfel klientów z rynku zamówień publicznych. Na skutek rozstrzygnięcia postępowań przetargowych, w tym miesiącu rozpoczęliśmy realizację umów o usługi sprzątania na rzecz m. in.:

więcej

Firma INWEMER, jako pracodawca osób z niepełnosprawnościami, szczególną wagę przywiązuje do tego, aby osoby niepełnosprawne miały możliwość integracji społecznej i podjęcia aktywności zawodowej. W naszej codziennej, firmowej działalności kierujemy się zasadą „jesteśmy różni, jesteśmy równi” , która, zwłaszcza w dniu dzisiejszego święta osób niepełnosprawnych, jest tak ważna.

więcej

W dniu 27 listopada miała miejsce konferencja online, „Wsparcie klienta podczas pandemii”, której organizatorem był Magazyn „Obiekty”. Firma INWEMER była jednym z partnerów strategicznych wydarzenia, a Artur Morawski, Dyrektor Technicznej Obsługi Nieruchomości w naszej firmie, był jednym z prelegentów. Tematem jego wystąpienia online podczas konferencji było zdrowie i bezpieczeństwo w obiekcie.

więcej

Z dumą informujemy, że nasza firma otrzymała certyfikat jakościowy w zakresie usług utrzymania czystości, "Gwarant Czystości i Higieny", przyznawany przez TÜV Rheinland Polska. Cieszymy się, że firma INWEMER spełnia najwyższe normy jakościowe, jakich wymaga się od uczestników programu "Gwarant Czystości i Higieny".

więcej