INWEMER W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM

USŁUGI SPRZĄTANIA I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI W POZNANIU I OKOLICACH

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług firmy INWEMER.

W województwie wielkopolskim obsługujemy nieruchomości naszych klientów różnych branż: dbamy o czystość i należyty stan techniczny 655 obiektów.

Obszar działania Mikroregionu Poznańskiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Poznania, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

Witaj na stronie dedykowanej usługom sprzątania i technicznej obsługi nieruchomości w Poznaniu – poznaj firmę INWEMER, która dostarcza jakościowe rozwiązania dla utrzymania budynku, którym zarządzasz. Zapewniamy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Profesjonalne usługi sprzątania dla biznesu i instytucji w Poznaniu

Specjalizujemy się w obszarze profesjonalnych usług sprzątania i utrzymania czystości dostępnych we wszystkich zakątkach Poznania. Nasza firma INWEMER, to zaufany partner dla biznesu i instytucji, dbający o utrzymanie czystości w różnego rodzaju obiektach komercyjnych i publicznych. Nasza szczególna specjalność to sprzątanie sieci obiektów w całym kraju, o charakterze biurowym, usługowym i medycznym, dzięki czemu zapewniamy nie tylko nienaganny wygląd i czystość, ale przede wszystkim komfort pracy dla Ciebie, Twojego zespołu oraz Klientów.

Oprócz sprzątania, INWEMER w Poznaniu oferuje również kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb, obsługując zarówno małe biura, jak i duże obiekty o różnym charakterze, mianowicie banki, sklepy, zakłady produkcyjne czy obiekty medyczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki nieruchomości i oczekiwań klienta. W INWEMER zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych usług, stosując profesjonalne środki i sprzęt. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak profesjonalnie możemy zadbać o utrzymanie czystości w Twoim obiekcie.

Zaangażowanie i doświadczenie INWEMER w branży sprzątania i technicznej obsługi nieruchomości na terenie Poznania

Od lat firma INWEMER stanowi niezrównanie silną markę w branży sprzątania oraz technicznej obsługi budynków na terenie Poznania. Posiadamy doświadczenie i sprawną obsługę klientów sieciowych, cieszących się zestandaryzowaną jakością i niezawodnością świadczonych usług. Jakość usług sprzątania i technicznych w Poznaniu dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Nasza misja opiera się na filozofii ciągłego doskonalenia i niezwłocznego odpowiadania na zmieniające się potrzeby dotyczące naszej obsługi. Naszym zleceniodawcom sieciowym, ale również klientom zarządzającym pojedynczymi obiektami, zapewniamy wysoki standard usług. Spełniamy oczekiwania związane z najbardziej wymagającymi budynkami i ich wyposażeniem. W Poznaniu cieszymy się zaufaniem wymagających klientów. Wybierając INWEMER, wybierasz doświadczonego dostawcę usług utrzymania czystości i technicznej obsługi nieruchomości.

Mikroregion Poznański
61-371 Poznań
ul. Romana Maya 1, Budynek SEM, lok. 2a
e-mail: poznanski@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

Aktualności z regionu

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU