W ŚLĄSKIM SPRZĄTAMY 590 OBIEKTÓW
I DBAMY O STAN TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI

NASZA OFERTA - UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI W CAŁEJ POLSCE

Witamy na stronie Mikroregionu Katowickiego, będącego częścią Regionu Południowego firmy INWEMER. Pozostałe Mikroregiony Regionu Południowego to: Mikroregion Radomszczański, Piotrkowski, Wrocławski, Krakowski i Kielecki.

Obszar działania Mikroregionu Katowickiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Katowic, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

INFOLINIA
801 148 989
infolinia@inwemer.pl
centrum obłsugi zgłoszeń

Mikroregion Katowicki
40-602 Katowice
ul. Kolejowa 57
tel.: +48 32 252 34 40
e-mail: katowice@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

Aktualności z regionu

INWEMER laureatem konkursu Medal Polskiej Przedsiębiorczości

więcej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej INWEMER za 2018 rok.

więcej

INWEMER Diamentem Forbesa 2019.

więcej
USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU