INWEMER W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

USŁUGI SPRZĄTANIA I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI W KATOWICACH I OKOLICACH

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług firmy INWEMER.

W województwie śląskim obsługujemy nieruchomości naszych klientów różnych branż: dbamy o czystość i należyty stan techniczny 590 obiektów.

Obszar działania Mikroregionu Katowickiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Katowic, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Więcej

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

W Katowicach INWEMER dostarcza profesjonalne usługi utrzymania czystości oraz kompleksową obsługę techniczną w różnych typach obiektów. Doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Stawiamy na pełen profesjonalizm wykonywanych usług, dlatego możesz być pewien, że wybierając nas, zyskujesz partnera do współpracy, który będzie starał się dostosowywać do Twoich potrzeb.

Kompleksowe sprzątanie dla firm oraz usługi techniczne INWEMER, w Katowicach oraz okolicach

W INWEMER zajmujemy się utrzymaniem czystości w różnorodnych obiektach, od biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, po sklepy, hotele czy obiekty medyczne. Odpowiadając na wysokie wymagania naszych klientów związane z obsługą nieruchomości oferujemy również obsługę techniczną, która obejmuje zarówno drobne naprawy, jak i regularne konserwacje, przeglądy instalacji i wyposażenia budynków, jak również drobne remonty.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, gwarantując usługi na jednolitym, wysokim poziomie. Naszą misją jest zapewnienie przyjaznego otoczenia w miejscu pracy naszych klientów, a wiąże się to z utrzymaniem czystości i sprawności instalacji budynkowych, niezależnie od wielkości i charakteru danej nieruchomości.

Utrzymanie porządku i obsługa techniczna nieruchomości w regionie południowym Polski

Posiadając wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowane kompetencje, w INWEMER stawiamy na najwyższą jakość usług i obsługi klienta. Specjalizujemy się w sprzątaniu obiektów komercyjnych i publicznych, a nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów sieciowych z południowego regionu Polski, ale również dużych obiektów biurowych i zakładów produkcyjnych. Wyróżnia nas doświadczenie i elastyczność w podejściu do potrzeb naszych klientów. Dlatego obsługa nieruchomości przez INWEMER w Katowicach, zyskała uznanie wśród bardzo wielu firm. Przy realizacji usług technicznych, starannie planujemy i terminowo realizujemy zlecenia, zgodnie z ustalonymi przez strony standardami. Posiadamy narzędzia do harmonogramowania zgłoszeń i raportowania prac na każdym etapie ich realizacji.

Uważamy, że dobra komunikacja z klientem i elastyczność naszej firmy są gwarancją satysfakcji z naszych usług.

Mikroregion Katowicki
40-602 Katowice
ul. Kolejowa 57
tel.: +48 32 252 34 40
e-mail: katowice@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

Aktualności z regionu

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU