Mikroregion Kielecki - SPRZĄTANIE I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI

Witamy na stronie Mikroregionu Kieleckiego, będącego częścią Regionu Południowego firmy INWEMER. Pozostałe Mikroregiony Regionu Południowego to: Mikroregion Radomszczański, Katowicki, Piotrkowski, Wrocławski i Krakowski.

Obszar działania Mikroregionu Kieleckiego wraz z miastami, w których świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości, znajdą Państwo na mapie poniżej. Oczywiście, usługi sprzątania realizujemy na terenie całego kraju, a struktura Regionów/Mikroregionów gwarantuje sprawne wdrożenie i nadzór nad przebiegiem zlecanych usług oraz komfortową komunikację z naszą firmą.

Nasza oferta dla firm i instytucji, zarówno na terenie Kielc, jak i pozostałych miast w Regionie, jest kompleksowa i obejmuje  m. in. sprzątanie biur, placówek bankowych, ubezpieczeniowych, sprzątanie pomieszczeń w obiektach o różnym charakterze, tj. sprzątanie hoteli, hal, sprzątanie zakładów produkcyjnych, a także obiektów medycznych, handlowo - usługowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów sieciowych, wymagających obsługi na wysokim, ujednoliconym poziomie.

Poza utrzymaniem czystości wewnątrz obsługiwanych obiektów, zapewniamy także obsługę porządkową terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych. Realizujemy zarówno pełen zakres usług okresowych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. 

Nasza oferta to także obsługa techniczna budynków, użytkowanych przez instytucje publiczne, oraz nieruchomości komercyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą obsługi technicznej nieruchomości, prosimy kliknąć poniżej, aby zapoznać się ze stronami, poświęconymi obsłudze technicznej.

INFOLINIA
801 148 989
infolinia@inwemer.pl
centrum obłsugi zgłoszeń

Mikroregion Kielecki
97-500 Radomsko
ul. Kolejowa 2
tel.: +48 44 738 18 32
fax: +48 44 738 18 33

Aktualności z regionu

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej INWEMER za 2018 rok.

więcej

INWEMER Diamentem Forbesa 2019.

więcej

INWEMER Gazelą Biznesu 2018.

więcej
USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU