NOWY WŁAŚCICIEL B+N REFERENCIA ZRT.

Warszawa, 1 lutego 2022r.

Szanowni Państwo,

W 2022 roku INWEMER wchodzi w trzecią dekadę działalności w obszarze Facility Management. Przez te 30 lat, z małej rodzinnej firmy, staliśmy się jednym z liderów w usługach FM, w szczególności w obsłudze klientów sieciowych na rynku polskim. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom i Partnerom za długoletnią współpracę i jednocześnie zakomunikować, że właśnie zyskaliśmy międzynarodowego Partnera, co pozwoli nam na kontynuowanie dalszego prężnego rozwoju firmy.

Od lutego bieżącego roku, staliśmy się częścią czołowego węgierskiego przedsiębiorstwa - firmy B+N Referencia Zrt., które w 2021 roku stało się regionalnym dostawcą usług FM w Europie Środkowo-Wschodniej. Aktualnie firma B+N Referencia Zrt. jest obecna na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Rumunii, Słowenii i w Polsce. Zatrudnia 18000 pracowników i obsługuje 15 milionów metrów kwadratowych powierzchni.

Jesteśmy przekonani, że integracja naszych firm, oprócz tego, że będzie źródłem rozwoju, spowoduje też szereg korzyści wynikających z naszej wzajemnej współpracy. Wspólne, ponad 30-letnie doświadczenie INWEMER i B+N Referencia Zrt., fachowa wiedza, szeroka oferta oraz wysoka jakość usług i innowacyjność technologiczna, pozwolą zaoferować Państwu nowe rozwiązania, w których coraz większe znaczenie zajmuje automatyka i robotyka. Za przykład może posłużyć opracowany i wprowadzony na rynek autonomiczny przemysłowy robot sprzątający, czy mobilne urządzenie dezynfekujące UV. W niedalekiej przyszłości firma przy pomocy analizy metagenomicznej i systemu prognostycznego będzie w stanie w unikalny na świecie sposób rozpoznawać patogeny na rożnych powierzchniach.

Mocnym fundamentem wspólnego działania i podstawą rozwoju naszej profesjonalnej oferty są takie wartości jak: przejrzystość, elastyczność i zaufanie. Nie rezygnujemy z dotychczasowego wizerunku i systemu wartości, którymi kierujemy się w prowadzonej działalności biznesowej. Cieszymy się, że nasza marka nadal będzie w czytelny sposób komunikować nazwę naszej firmy, a pomarańczowy kolor wyraża pozytywną energię i zapał do pracy nad ciągłym doskonaleniem się.

Dzięki takim partnerom, jak B+N Referencia Zrt. mogliśmy się stać czołową firmą w sektorze FM w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dyrektor Generalny spółki Ferenc Kis-Szölgyémi zaznaczył: „Nasza synergia i efektywność kosztowa oznaczają dla nas poważną przewagę konkurencyjną na każdym rynku”.

Spółki firmy INWEMER zyskały zatem nowego właściciela, ale kadra zarządzająca, nasze koleżanki i koledzy – Państwa bezpośredni współpracownicy pozostaną bez zmian. Jeżeli będą Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami, w najbliższym czasie skontaktujemy się, aby je Państwu przekazać.

Wyrażamy nadzieję, że w dłuższej perspektywie odczują Państwo same korzyści płynące z międzynarodowej struktury naszej firmy. Wierzymy, że przed nami kolejne lata współpracy, które będą źródłem satysfakcji i dalszych wspólnych sukcesów.

Robert Warkocz Prezes Zarządu