Odświeżenie marki Inwemer

Firma INWEMER od początku istnienia – już od trzech dekad - w prowadzonej działalności biznesowej, kieruje się określonymi wartościami, które sprawiły, że na przestrzeni lat nasza marka stała się synonimem jakości i zaufania. Dewizą naszej firmy jest: nieustanne doskonalenie stosowanych rozwiązań, ciągła, wytężona praca i sukcesywny, stały rozwój. Jesteśmy konsekwentni w realizacji wyznaczonych celów - w efekcie, firma INWEMER posiada ugruntowaną, mocną pozycję na krajowym rynku w obszarze usług Facility Management.

Pracujemy na rzecz bardziej przyjaznego otoczenia, zapewniając czystość i bezpieczeństwo techniczne nieruchomości, w których przebywają nasi klienci w czasie pracy.  I to właśnie symbolizuje bryła logotypu INWEMER – dbałość o prawidłowe funkcjonowanie budynków: miejsc pracy i pobytu naszych klientów. Na tym skoncentrowane są wszelkie podejmowane przez nas działania oraz stosowane rozwiązania organizacyjne i technologiczne. Umożliwia to posiadana przez nas wiedza, potencjał i doświadczenie, a także towarzyszący nam zapał oraz pozytywna energia, którą symbolizuje pomarańczowy kolor marki INWEMER.

Okrągła, trzydziesta rocznica działalności w obszarze FM oraz mijający, 2022 rok, okazał się dla naszej firmy przełomowy: od lutego jesteśmy częścią firmy B+N Referencia Zrt., lidera usług Facility Management, obecnego w siedmiu krajach Europy Środkowo-Wschodniej, zatrudniającego 20 000 osób i obsługującego 15 mln kwadratowych powierzchni. Międzynarodowe partnerstwo to impuls do dalszego, prężnego rozwoju naszej firmy, a dla klientów INWEMER – korzyści, płynące z kontynuacji współpracy z doświadczonym, sprawdzonym partnerem, oferującym szeroki wachlarz usług w obszarze FM w nieruchomościach znajdujących się również poza granicami naszego kraju.

Międzynarodowa struktura oznacza kolejny etap rozwoju firmy INWEMER, który od 1 grudnia 2022 r. prezentujemy Państwu poprzez nową odsłonę logotypu INWEMER. Odświeżona marka INWEMER w czytelny sposób komunikuje zarówno to, co pozostaje bez zmian, czyli naszą troskę o przestrzenie, będące miejscem pracy i pobytu klientów, energię i zapał do ciągłego doskonalenia się, jak i nowe możliwości, jakie daje nam integracja z firmą B+N Referencia Zrt.

Wyrażamy nadzieję, że dalsza współpraca z naszą firmą będzie dla Państwa satysfakcjonująca, a marka INWEMER, dzięki nowym perspektywom, jakie otwiera przed nami międzynarodowe partnerstwo, będzie kojarzyć się nie tylko z jakością, zaufaniem oraz elastycznym dostosowywaniem się do zmieniających się potrzeb klienta, ale również z innowacjami w obszarze Facility Management.