Oferty pracy

Pracownik gospodarczy

Kim jest pracownik gospodarczy?

Pracownik gospodarczy to bardzo odpowiedzialne stanowisko. Jego zadaniem będzie utrzymanie porządku na terenie przylegającym do budynków firm. Zadbany teren zewnętrzny to wizytówka dla lokalu czy salonu, do którego przychodzą klienci, dlatego opieka nad nim jest tak ważna.

Pracownik gospodarczy – obowiązki i zadania

Obowiązki pracownika gospodarczego są bardzo różne. Jedną z najważniejszych jego cech musi być odpowiedzialność i sumienność, które pomogą mu wypełniać postawione przed nim zadania.

  • Dbanie o czystość terenów nieruchomości (w tym zieleni).
  • Utrzymanie dobrego stanu terenu i budynków w czasie zimy (odśnieżanie)
  • Kontrola i zgłaszanie usterek w obrębie całego budynku.
  • Pilnowanie stanu infrastruktury – bram, drzwi, okien, sprzętu gospodarczego itp., zgłaszanie konieczności ich napraw.
  • Pomoc przy rozładunku, np. dostaw.

Narzędzia pracownika gospodarczego

Inwemer dostarcza niezbędne narzędzia swoim pracownikom. Pracownik gospodarczy potrzebował będzie wielu takich pomocy. Są wśród nich chociażby kosiarka, łopaty do śniegu, zmiotki, jeśli teren jest duży także zamiatarka czy odśnieżarka. Pozwolą one wypełniać wszystkie obowiązki bez większych problemów – w razie potrzeby jednak pracownik może i powinien wezwać pomoc.

Firma Inwemer – pomagamy firmom w całej Polsce.

Firma Inwemer jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. Przez prawie 30 lat udało nam się rozszerzyć działalność na całą Polskę – nasi pracownicy są obecni w firmach rozsianych w dziesiątkach miast. W naszej pracy dbamy, by dopasowywać usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Pozwala to na kompleksową obsługę klientów, którzy mogą skupić się na swojej pracy.

Podsumowanie

Pracownicy gospodarczy są bardzo ważni dla odpowiedniego działania każdej firmy. Pomagają utrzymać porządek terenu, a to ważne dla płynnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. W Inwemerze dokładamy wszelkich starań, by zatrudniani przez nas pracownicy gospodarczy byli doświadczeni
i dobrze wypełniali swoje obowiązki. Jesteśmy też otwarci na osoby niepełnosprawne, dla których przygotowujemy miejsca pracy zgodne z ich potrzebami i możliwościami.

Czy firma Inwemer zapewni mi narzędzia i strój roboczy?

Zawsze zapewniamy naszym pracownikom strój roboczy oraz niezbędne narzędzia. Dbamy też o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, dlatego do ich dyspozycji są środki ochrony osobistej, jak rękawice czy maseczki.

Jakie są warunki zatrudnienia osób niepełnosprawnych?

Inwemer zatrudnia osoby niepełnosprawne. Wspieramy usamodzielnianie się takich osób, dopasowując do ich potrzeb oraz możliwości proponowane miejsca pracy.

Chciałbym podjąć pracę, ale nie mogę dojeżdżać.

Ze względu na bardzo dużą ilość firm korzystających z naszych usług, jesteśmy pewni, że znajdzie się miejsce pracy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Dalekie dojazdy czy relokacja nie będą konieczne.

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU