Aktualności

Współpraca INWEMER z Klientami instytucjonalnymi w ramach nowych kontraktów.
06.02.2017
Straż Miejska w Łodzi, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Gdyni oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego Oddział Regionalny w Gdańsku należą do Klientów, z którymi firma INWEMER współpracuje już od kilku lat. Mamy przyjemność kontynuować współpracę z wyżej wymienionymi Klientami w 2017 roku.

I tak, w ramach umowy zawartej ze Strażą Miejską w Łodzi, pracownicy INWEMER realizują usługi sprzątania budynków i terenów zewnętrznych oraz dbają o utrzymanie zieleni na terenie obiektów Straży Miejskiej w Łodzi.

Kontynuacja współpracy z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Gdyni na podstawie umowy zawartej na dwa lata obejmuje świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości w obiektach PEWIK Gdynia sp. z o.o. w Gdyni, Wejherowie, Rumi oraz na terenie Grupowej Oczyszczalni Ścieków „Dębogórze”.

Natomiast na rzecz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego O/R w Gdańsku realizujemy kompleksowe usługi porządkowe w Oddziale Regionalnym KRUS w Gdańsku i podległych Placówkach Terenowych.

 

 

powrót