INWEMER W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM

USŁUGI SPRZĄTANIA I TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI W WARSZAWIE I OKOLICACH

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątające dla firm i instytucji w Warszawie oraz wielu innych miastach Polski. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszej firmy INWEMER i skorzystania z usług specjalistów.

Oferta usług sprzątających w Warszawie

Nasza oferta firmy sprzątającej w Warszawie jest bardzo szeroka. Świadczymy kompleksowe usługi utrzymania czystości w wielu miejscach, nawet tych, o dużych powierzchniach użytkowych. Utrzymywanie porządku na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań to nasza specjalność. Świadczymy takie usługi jak:

 • utrzymywanie czystości na terenie biur oraz instytucji;
 • porządkowanie budynków użyteczności publicznej;
 • sprzątanie pomieszczeń należących do placówek oświatowych oraz handlowo-usługowych;
 • dbanie o czystość na terenie obiektów medycznych, które wymagają sterylnej czystości na podstawie określonych standardów;
 • kompleksowe sprzątanie hal;
 • dbanie o czystość przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych;
 • sprzątanie po przeprowadzonych remontach u naszych klientów;
 • utrzymywanie porządku na terenach zielonych wokół obiektów;
 • kompleksowe czyszczenie okien i przeszkleń, również z wykorzystaniem metod alpinistycznych;
 • oczyszczanie elewacji budynków;
 • czyszczenie instalacji technologicznych umieszczonych w zakładach produkcyjnych.

Różnorodność oferowanych przez naszą firmę usług w zakresie sprzątania biur w Warszawie pozwala na kompleksowe utrzymanie czystości na całym terenie przedsiębiorstwa, firmy, hotelu, restauracji, przychodni lub innej placówki medycznej, czy oświatowej. Współpraca z INWEMER gwarantuje komfort i spokój. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kompleksowo zadbamy o czystość i estetyczny wygląd każdej firmy, czy miejsca publicznego użytku. Uporządkujemy każde wnętrze oraz otoczenie wokół. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz innowacyjnością, co gwarantuje wysoką jakość wykonywanych usług

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy sprzątającej w Warszawie?

Czystość to jedna z wielu kluczowych kwestii w każdym miejscu - nieważne, czy jest to firma, ośrodek zdrowia, biurowiec, czy hotel. Świadczy ona o wizerunku danego miejsca nie tylko wśród jego pracowników, ale także odwiedzających gości. Warto zadbać, aby tę pracę powierzyć odpowiednim osobom. W związku z tym służymy kompleksową pomocą w zakresie sprzątania biur w Warszawie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, korzystającą w swojej pracy z nowoczesnych rozwiązań oraz dopasowującą je do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Nasz zespół liczy ponad 6000 osób pełnych zaangażowania oraz doświadczenia. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, utrzymujemy odpowiedni stan techniczny wyznaczonych obiektów oraz dbamy ich wygląd wizualny. Stanowimy niezawodne wsparcie dla małych i dużych przedsiębiorców. Posiadamy certyfikaty, które potwierdzają jakość oferowanych przez nas usług i poświadczają nasze szerokie kompetencje w zakresie utrzymania czystości. Współpraca z INWEMER pozwala przedsiębiorcom skupić się na obowiązkach związanych z prowadzeniem firmy. W naszej ofercie posiadamy m.in. sprzątanie biur na terenie Warszawy.

Jak realizujemy świadczone usługi?

W skład naszej firmy, istniejącej od 1992 r., wchodzi doświadczona kadra osób, które podczas swojej pracy przykładają wagę do nawet najmniejszego szczegółu. Mamy odpowiednią wiedzę, która pomaga nam w profesjonalnej realizacji oferowanych usług. W pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania oraz otrzymujemy jednolity standard ich realizacji. Staramy się dopasowywać realizację usług do ich indywidualnych wymagań oraz potrzeb. Na liście zadowolonych klientów posiadamy różnego rodzaju korporacje, instytucje państwowe oraz przedsiębiorstwa na terenie całej Polski. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, z dbałością o zadowolenie naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług sprzątania w Warszawie.

Mikroregion Warszawski
03-310 Warszawa
ul. św. Jacka Odrowąża 15
tel.: +48 22 718 33 11
e-mail: info@inwemer.pl
mapa: znajdź nas na Google Maps

Sprzedaż usług: oferta@inwemer.pl

Aktualności z regionu

USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU