Speedmail

Speedmail kilka lat temu debiutował na krajowym rynku usług pocztowych z ofertą usług w zakresie doręczania listów zwykłych i przesyłek reklamowych adresowych. Celem firmy Speedmail było osiągnięcie pozycji największego alternatywnego operatora pocztowego na polskim rynku w zakresie obsługi korespondencji masowej dla firm i instytucji.

Aktualnie firma Speedmail jest największym w kraju niezależnym operatorem pocztowym. Posiada sieć ponad stu placówek w większości dużych i średnich miast w Polsce, za pomocą których doręcza przesyłki listowe i marketingowe. Z usług firmy Speedmail korzystają klienci biznesowi i instytucjonalni, m. in. instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, operatorzy telekomunikacyjni, przedsiębiorstwa handlowe, instytucje publiczne i wielu innych nadawców z różnych branż i sektorów.

Speedmail oferuje swoim klientom innowacyjne metody zarządzania oraz nowoczesne technologie, zatrudnia doświadczonych specjalistów i sięga zarówno po sprawdzone, jak i nowatorskie rozwiązania logistyczne.

Pełną ofertę Speedmail znajdą Państwo tutaj.