Zatrudnię technika stacjonarnej obsługi obiektu - Trójmiasto

Gdynia, pomorskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług technicznej obsługi nieruchomości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług technicznej obsługi nieruchomości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

W związku z rozwojem  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik stacjonarnej obsługi obiektu

Miejsce pracy: Trójmiasto

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie
  • analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych
  • prace typowo "złotej rączki"
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • prace biurowo-administracyjne

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym nieruchomości
  • dobra znajomość komputera: mail, Excel, Word
  • wykształcenie średnie najlepiej o profilu technicznym
  • uprawnienia SEP Gr. 1 do 1kV
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, samodzielność

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • pracę w ambitnym zespole
Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb