Zatrudnię pracownika mobilnej brygady sprzątającej - Szczecin i okolice

Szczecin, zachodniopomorskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik mobilnej brygady sprzątającej

Miasto: Szczecin i okolice

Godziny pracy: poranne lub popołudniowe, od pn. do pt.

OPIS STANOWISKA:

  • dojazd na miejsce realizacji zlecenia samochodem firmowym
  • realizacja zlecenia na terenie Szczecina oraz w okolicach
  • praca w zespole 2-3 osobowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pranie dywanów, tapicerek, mycie okien
  • czyszczenie posadzek, przy obsłudze maszyn czyszczących

WYMAGANIA:

  • umiejętność współpracy z innymi ludźmi
  • zaangażowanie, chęci do pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę, zadaniowy system pracy
  • stałą pracę
  • wsparcie Koordynatora

#LI-DNI

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb