Zatrudnię pracownika gospodarczego terenu zewnętrznego - Świebodzin, ul. Wałowa

Świebodzin, lubuskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnię osobę na stanowisko:

Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego

Miasto: Świebodzin, ul. Wałowa

Godziny pracy: od 07.00 do 09.00, 40 godzin miesięcznie, od pon. do pt.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzątanie terenu zewnętrznego: zamiatanie, koszenie, w okresie jesiennym grabienie liści
  • inne prace porządkowe

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb