Zatrudnię pracownika biurowego w dziale rekrutacyjnym - Łódź

Łódź, łódzkie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnię osobę na stanowisko: Pracownik biurowy w dziale rekrutacyjnym

Miejsce pracy: Łódź (Polesie)

Praca dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie rekrutacji na stanowiska różnego szczebla
  • współpraca z portalami rekrutacyjnymi
  • aktywne poszukiwanie nowych, efektywnych źródeł rekrutacji
  • raportowanie rezultatów, przygotowanie raportów i zestawień
  • wdrażanie rozwiązań w celu kształtowania pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • pozytywne nastawienie do pracy i proaktywna postawa
  • efektywne zarządzanie własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość programów MS Office, zwłaszcza MS Excel

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat + benefity
  • pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

Posiadamy status zakładu pracy chronionej. Proszę o kontakt e-mail: rekrutacja@inwemer.pl

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb