Zatrudnię Pracownicę/ka mobilnej brygady specjalistycznej - Zielona Góra i okolice

Zielona Góra, lubuskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnię osobę na stanowisko: Pracownica/k mobilnej brygady specjalistycznej

Miasto: Zielona Góra i okolice

Godziny pracy: poranne lub popołudniowe, od pon. do pt.

OPIS STANOWISKA:

  • dojazd na miejsce realizacji zlecenia samochodem firmowym
  • realizacja zlecenia na terenie Zielonej Góry oraz w okolicach
  • praca w zespole 2-3 osobowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzątanie wewnątrz/na zewnątrz obiektu przy użyciu maszyn czyszcząco-szorujących
  • czyszczenie podłóg
  • mycie okien i witryn
  • pranie wykładzin i tapicerek

WYMAGANIA:

  • umiejętność współpracy z innymi ludźmi
  • zaangażowanie, chęci do pracy, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę + premię
  • stałą pracę
  • wsparcie Koordynatora
Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb