Zatrudnię Pracownicę/ka do sprzątania w zakładzie produkcyjnym - Pabianice, ul. Piłsudskiego

Pabianice, łódzkie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnię osobę na stanowisko: Pracownica/k sprzątająca/y

Miejsce pracy: Pabianice, ul. Piłsudskiego

Obiekt: zakład produkcyjny

Godziny pracy: od 6.00 do 14.00 oraz od 14.00 do 22.00, od pon. do pt.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • mycie binów i wiaderek
  • sprzątanie pomieszczeń sanitarnych
  • inne prace porządkowe
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

WYMAGANIA:

  • mile widziana książeczka sanepidowska
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb