Zatrudnię pracownicę/ka do sprzątania w sklepie - Kozienice, ul. Warszawska

Kozienice, mazowieckie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnię osobę na stanowisko: Pracownica/k sprzątająca/y

Miasto: Kozienice, ul. Warszawska

Obiekt: sklep

Godziny pracy: od 8.00 do 10.00, ok. 40 godzin miesięcznie, od pon. do pt.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie porządku i czystości w sklepie

WYMAGANIA:

  • umiejętność współpracy z innymi ludźmi
  • zaangażowanie, chęci do pracy
  • pełnoletniość
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • stałą pracę
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb