Zatrudnię pracownicę/ka do sprzątania w placówce bankowej - Wrocław, ul. Wałbrzyska

Wrocław, dolnośląskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownica/k sprzątająca/y

Miejscowość: Wrocław, ul. Wałbrzyska

Obiekt: placówka bankowa

Godziny pracy: od 8.30 do 10.00 (1,5 godziny dziennie, ok. 30 godzin miesięcznie), od pn. do pt.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzątanie strefy biurowej
  • odkurzanie
  • mycie podłogi, biurek, zaplecza socjalnego, toalety

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

#LI-DNI

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb