Zatrudnię pracownicę/ka do sprzątania w drogerii - Łódź, ul. Karskiego

Łódź, łódzkie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Praca od zaraz !

Zatrudnię osoby na stanowisko: Pracownica/k sprzątająca/y

Miejsce pracy: Łódź, ul. Karskiego

Obiekt: drogeria

Godziny pracy: od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00, od pon. do pt.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie porządku i czystości w drogerii: odkurzanie, mycie podłogi, serwis toalet oraz zaplecza socjalnego

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność w w/w godzinach
  • pełnoletniość
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb