Zatrudnię pracownicę/ka do sprzątania w biurze - Łódź, ul. Traktorowa

Łódź, łódzkie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Pilnie zatrudnię osobę na stanowisko: Pracownica/k sprzątająca/y

Miejsce pracy: Łódź, ul. Traktorowa

Obiekt: biuro

Praca w godzinach: od 8.00 do 13.00 lub od 12.00 do 18.00 lub od 15.30 do 19.00, od pn. do pt.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • proste czynności polegające na utrzymaniu porządku i czystości w biurze

WYMAGANIA:

  • chęć, zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • wsparcie Koordynatora
  • stabilne zatrudnienie

Zachęcamy do składania CV osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zapraszamy do naszego biura w każdy wtorek o godz. 12.30 lub w czwartek o godz. 9.30, ul. Łąkowa 3/5, Łódź.

#LI-DNI

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb