Technik Mobilnej Obsługi Obiektów/Złota rączka/Elektryk-Suwałki

Suwałki, podlaskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług technicznej obsługi nieruchomości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług technicznej obsługi nieruchomości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Technik mobilnej obsługi obiektów

Miejsce pracy: Suwałki i okolice

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie
  • Analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych
  • Prace typowo złoto-rączka
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Prace biurowo-administracyjne

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym nieruchomości
  • Dobra znajomość komputera mail, Excel, Word.
  • Wykształcenie średnie najlepiej o profilu technicznym
  • Uprawnienia Gr 1 E do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność, samodzielność

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w ambitnym zespole

Prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 691-364-605, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb