Specjalista ds. współpracy z dostawcami i podwykonawcami-Łódź

Łódź, łódzkie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług technicznej obsługi nieruchomości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług technicznej obsługi nieruchomości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:
Specjalista ds. współpracy z dostawcami i podwykonawcami

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

GŁÓWNE ZADANIA:

  •  poszukiwanie podwykonawców oraz monitorowanie rynku usług technicznych
  •  prowadzenie bazy aktualnych podwykonawców i dostawców w dedykowanej aplikacji
  •  planowanie procesów zakupowych
  •  analiza cen podwykonawców i dostawców z bazy oraz potencjalnych
  •  negocjacje z podwykonawcami i dostawcami usług i materiałów
  •  aktualizowanie wzorów dokumentów związanych ze współpracą z podwykonawcami i dostawcami
  •  zarządzanie i ewidencja umów z dostawcami i podwykonawcami

WYMAGANIA:

  •  minimum średnie wykształcenie
  •  mile widziane wykształcenie techniczne
  •  bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  •  wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  •  doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  •  gotowość do czasowej realizacji zadań poza siedzibą firmy
  •  czynne prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  •  praca w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole
  •  narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków (komputer, telefon)
  •  szkolenia
  •  dodatkowe benefity

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o kontakt e-mail: rekrutacja@inwemer.pl

Jesteś zainteresowany

Tą ofertą pracy?