oferty pracy

Pracownik sprzątający - Koszalin, ul. Racławicka

Koszalin, zachodniopomorskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy : Koszalin, ul. Racławicka

Godziny pracy: od 6.00 do 13.00

GŁÓWNE ZADANIA:

  • utrzymywanie porządku i czystości w obiekcie: sprzątanie, zamiatanie, odkurzanie, mycie toalet, mycie biurek, mycie podłóg, mycie drzwi wejściowych

WYMAGANIA:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • pełnoletniość

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora
Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb