oferty pracy

Pracownik sprzątający - Koszalin (praca na weekendy)

Koszalin, zachodniopomorskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy osoby na stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejscowość: Koszalin

Praca weekendowa !

Obiekt: centrum handlowe

Lokalizacja: ul. Racławicka

Godziny pracy: od 7.00 do 10.00 (weekendy)

GŁÓWNE ZADANIA:

  • utrzymywanie porządku i czystości w obiekcie
  • sprzątanie, zamiatanie, odkurzanie, mycie toalet, mycie biurek, mycie podłóg, mycie drzwi wejściowych

WYMAGANIA:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pełnoletniość

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb