oferty pracy

Pracownik sprzątający - Dębica (Rynek)

Dębica, podkarpackie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Pilnie poszukiwane osoby na stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Dębica (Rynek)

Obiekt: placówka bankowa

Godziny pracy: od 6.00 do 9.00 lub od 17.00 do 21.00, praca od pn. do pt.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie porządku i czystości w banku: zamiatanie, mopowanie, serwis toalet, zaplecza socjalnego
  • utrzymanie czystości i porządku terenu zewnętrznego
  • inne prace porządkowe

WYMAGANIA:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • chęć, zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie Koordynatora
Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb