oferty pracy

Pracownik gospodarczy - Rzeszów

Rzeszów, podkarpackie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Poszukujemy osobę na stanowisko:

Pracownik gospodarczy terenów zewnętrznych

Miejsce pracy: Rzeszów

Obiekt: oddział bankowy

Godziny pracy: od 6.00 do 10.00, od pn. do pt.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzątanie całoroczne polegające na utrzymaniu czystości na zewnątrz budynku: koszenie, grabienie, zamiatanie, odśnieżanie
  • mile widziana obsługa kosiarki, odśnieżarki
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

WYMAGANIA:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i urządzeniami wykorzystywanymi do prac gospodarczych
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora
Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb