oferty pracy

Pracownik gospodarczy - Ozorków

Ozorków, łódzkie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Ozorków

Godziny pracy: system dwuzmianowy od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00

GŁÓWNE ZADANIA:

  • utrzymanie porządku i czystości w zakładzie produkcyjnym

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb