Koordynator/ka ds. utrzymania czystości-Gorzów Wielkopolski i okolice

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Koordynator/ka ds. utrzymania czystości - Gorzów Wielkopolski i okolice

Zadania:

  •  Organizowanie usługi na rzecz Kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług
  •  Sprawowanie opieki nad obsługiwanymi obiektami, dbanie o jakość wykonywanych usług
  •  Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z Kontrahentem
  •  Rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze
  •  Zarządzanie zespołem pracowników
  •  Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

  •  Wykształcenie minimum średnie
  •  Doświadczenie w koordynowaniu pracy zróżnicowanego zespołu
  •  Komunikatywność, otwartość
  •  Prawo jazdy kategorii B
  •  Bardzo dobra organizacja pracy
  •  Samodzielność w działaniu
  •  Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

Oferta:

  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •  Długoterminowa współpraca w przyjaznym zespole
  •  Szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  Samodzielność w ramach powierzonego obszaru
  •  Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  •  Atrakcyjne benefity + premia

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o kontakt e-mail: rekrutacja@inwemer.pl

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb