oferty pracy

Konsultant Infolinii w Centrum Obsługi Zgłoszeń-Łódź

Łódź, łódzkie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Konsultant Infolinii w Centrum Obsługi Zgłoszeń

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • przyjmowanie zleceń od klientów firmy, przekazywanie do realizacji, monitorowanie i raportowanie wykonania,
  • obsługa reklamacji,
  • opracowywanie zestawień, statystyk i harmonogramów,
  • budowanie relacji z klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy,

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie praktyczna znajomość Excel, Word)
  • komunikatywność, samodzielność,
  • zaangażowanie oraz chęć do pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • wysoka kultura osobista,

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość pracy zdalnej po przeszkoleniu (zdalna praca na terenie Łodzi lub okolic),
  • pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole,
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków,

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 882-945-193, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Jesteś zainteresowany

Tą ofertą pracy?