Firma porządkowa zatrudni Pracownika gospodarczego-Warszawa ul. Sienkiewicza

Warszawa, mazowieckie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego

Miasto : Warszawa, ul. Sienkiewicza

Obiekt: bank

Godziny pracy : od 6.00 do 12.00 , od pon. do pt.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  •  sprzątanie i mycie klatek ,odkurzanie , mycie, wind, holi, sprzątanie terenu zewnętrznego
  •  inne prace porządkowe

WYMAGANIA:

  •  umiejętność posługiwania się narzędziami i urządzeniami wykorzystywanymi do prac gospodarczych;
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie, stawka: 18,30 zł brutto / 1 godz.
  •  stabilną pracę
  •  wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem  o stopniu  niepełnosprawności

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb