Firma porządkowa zatrudni pracownika gospodarczego w zakładzie produkcyjnym - Szczecin, ul. Kniewska

Szczecin, zachodniopomorskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Pracownik gospodarczy

Miasto: Szczecin, ul. Kniewska

Obiekt: zakład produkcyjny

Godziny pracy: od 7.00 do 13.30 oraz od 13.30 do 20.00, od pon. do pt.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie czystości i porządku w halach zakładu produkcyjnego: praca przy obsłudze maszyn czyszcząco-szorujących
  • mopowanie, zamiatanie
  • inne prace porządkowe

WYMAGANIA:

  • chęć, zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • pełnoletniość

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie, stawka 18,30 zł brutto /1 godz.
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Jesteś zainteresowany

Tą ofertą pracy?