oferty pracy

Firma porządkowa zatrudni pracownika gospodarczego-Szczecin

Szczecin, zachodniopomorskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego

Miasto: Szczecin: Dąbie, Osiedle Słoneczne, Centrum, Załom

Obiekt: biura, banki

Godziny pracy: od 4 do 6 godzin, od pon. do pt.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  sprzątanie całoroczne polegające na utrzymaniu w czystości zewnątrz budynku:
  • koszenie,
  • grabienie,
  • zamiatanie,
  • odśnieżanie w okresie zimowym

WYMAGANIA:

  •  wysoka kultura osobista
  •  chęć do pracy oraz zaangażowanie
  •  gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie, stawka: 18,30 zł brutto/1 godzina
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem  o stopniu  niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb