Firma porządkowa zatrudni Pracownicę/Pracownika do sprzątania w obiektach-Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Zatrudnimy na stanowisko: Pracownica/k sprzątająca/y

Miasto: Bydgoszcz

Biura bankowe

1) ul. Grodzka

2 godziny pracy, od rana, do uzgodnienia, od pon. do pt.

Placówka bankowa

2) ul. Dworcowa

1,5 godziny, od rana, do uzgodnienia, od pon. do pt.

3) ul. Ossolińskich

1,5, od rana, do uzgodnienia, od pon. do pt.

4) ul. Twardzickiego (Fordon)

Godziny pracy: od 15.30 do 17.00, od pon. do pt.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • utrzymanie porządku i czystości w obiektach: odkurzanie, wycieranie biurek, przeszkleń, krzeseł, szaf, serwis toalet oraz zaplecza socjalnego
  • inne prace porządkowe

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • pełnoletność

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie, stawka: 18,30 zł brutto/1 godzina
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb