Firma porządkowa zatrudni Pracownicę/Prawnika do sprzątania -Bielsko -Biała

Bielsko-Biała, śląskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Pracownica/k sprzątająca/y

Miejsce pracy: Bielsko -Biała , ul. Broniewskiego

Obiekt: placówka medyczna

Godziny pracy : od 19.00 do 23.00 , od pon. do pt.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie porządku i czystości w placówce medycznej : zamiatanie, mycie podłogi ,sprzątanie w pokojach , serwis toalet
  • inne prace porządkowe

WYMAGANIA:

  • KS.SANEPIDOWSKA
  • chęć ,zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • umowa zlecenie , 18,30 zł /brutto
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie Koordynatora

Prosimy o kontakt  telefoniczny : 512-346-931,  w godz. od 9.00 do15.00 pon.-pt.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb