Firma porządkowa zatrudni Koordynatorkę/Koordynatora ds. utrzymania czystości - Gorzów Wlkp.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Koordynatorka/tor ds. utrzymania czystości

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

ZADANIA:

  • organizowanie usługi na rzecz Kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług
  • sprawowanie opieki nad obsługiwanymi obiektami, dbanie o jakość wykonywanych usług
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z Kontrahentem
  • rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zróżnicowanego zespołu
  • komunikatywność, otwartość
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • długoterminowa współpraca w przyjaznym zespole
  • szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielność w ramach powierzonego obszaru
  • odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • atrakcyjne benefity

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb