oferty pracy

Firma porządkowa zatrudni Koordynatora obiektu- Stryków

Stryków, łódzkie

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Zatrudnimy osoby na stanowisko: Koordynator obiektu

Miejsce pracy: Stryków

Do aplikowania zachęcamy również Kandydatów zamieszkujących na terenie: Łodzi, Zgierza, Głowna, Łowicza.

GŁÓWNE ZADANIA:

  •  zarządzanie usługą w dużym zakładzie pracy
  •  bezpośredni kontakt z klientem
  •  organizacja pracy oraz nadzór nad podległymi pracownikami
  •  prowadzenie niezbędnej, obowiązującej dokumentacji

WYMAGANIA:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • chęć do pracy w zespole oraz zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę/ system premiowy
  • atrakcyjne warunki finansowe, wynagrodzenie na poziomie 5.000 zł brutto
  • elastyczny czas pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w systemie zadaniowym
  • pakiet benefitów
  • refundacja dojazdów do pracy
  • niezbędne narzędzia pracy, telefon, laptop
  • szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o kontakt e-mail: rekrutacja@inwemer.pl

Formularz rekrutacyjny

Upuść plik tutaj lub kliknij Max. 10mb